GR Trénink

Skvělé služby za férovou cenu

Trénink pod dozorem profesionálních silově-kondičních trenérů individuálně nebo v malých skupinkách. Ideální pro začátečníky, kteří neví, jak na to. Také pro pokročilé cvičence, kteří hledají cestu k progresu nebo sportovce v přípravě.

Gym republic

Rychlost Síla Mobilita

Jak cvičíme?

Primární je pro nás dlouhodobá udržitelnost cvičení, všestranný rozvoj tělesné složky, a to na úrovni síly, kondice a mobility. Pracujeme především s volnými váhami a vlastním tělem, proto u nás nenajdeš „stroj vedle stroje.“ Budeme brát ohled na tvoje individuální potřeby, pracovat na tvých slabinách a dále rozvíjet tvé přednosti.

gymrepublic-ukazka-cviku

Našim cílem je, aby tvoje tělo bylo díky základním pohybům silnější, rychlejší a výkonnější, ať už ve sportu nebo běžném životě.

Vždy připraveni

Trenéři

Trénovat budeš s našimi silově-kondičními trenéry, kteří jsou pohybovými specialisty a trénink vnímají jako prostředek pro tvé pohybové zlepšení. Trenéři zajistí, že tvoje tělo bude optimálně systematicky zatíženo.

Během tréninku nehledáme tvůj energetický limit, ale dbáme na adekvátní náročnost a kvalitu jednotlivých cvičení. Chceme tě především naučit aktivně fungovat a starat se o sebe a své tělo.

Každý z trenérů přistupuje ke klientům individuálně na základě jejich potřeb. Proto před zařazením do skupinky začneme vždy pěti individuálními tréninky, kdy trenér bude k dispozici jen tobě.

trener-milan-husar

„Dělej co je správné, ne co je jednoduché.“

Mgr. Milan Husár

trener-silueta

Máš zájem přidat se do našeho týmu? Kontaktuj nás.

„Tady bude tvoje motto.“

Hledáme posilu.

Jak fungujeme

Trenéři fungují ve všední dny v dopoledních (7.00–⁠11.00) a odpoledních hodinách (16.00–⁠19.00). Předem si s nimi domluv termín po telefonu nebo e-mailem.

Hlídáme maximální kapacitu. Díky tomu náš gym nebude nikdy přeplněný a ty si společně s trenérem užiješ maximální soukromí a pohodu během cvičení. Trénovat můžeš v malých skupinkách, nebo se ti budeme věnovat individuálně. Volba je na tobě.

Domluv si první trénink, staň se členem a společně najdeme pravidelný termín, který zařadíme do rozvrhu.

Ceník GR Trénink

Vyber si z časových nebo vstupových variant, které ti budou sedět. Cena zahrnuje vstup do posilovny a poplatek za služby trenéra.

Vstupové

Vhodné pro ty, kteří chodí do gymu cvičit nepravidelně

Individuální trénink

1 vstup

650 Kč

10 vstupů

6000 Kč

Trénink ve skupince

1 trenér max 4 lidi

1 vstup

500 Kč

10 vstupů

4500 Kč

Časové

Vhodné pro ty, kteří chtějí využívat gym na maximum a chodí cvičit pravidelně

Měsiční členství

trénink ve skupince

1 vstup týdně

1900 Kč

2 vstupy týdně

3200 Kč

3 vstupy týdně

4200 Kč

4 vstupy týdně

5200 Kč

5 úvodních lekcí

3000 Kč

Kontakt

Potřebuješ poradit?

Kontaktuj nás

Ať už jsi sportovec nebo běžný cvičenec, který se chce tréninkem zlepšit a ne zničit, jsi na správném místě. Rovněž jsme otevřeni případné spolupráci se sportovními týmy, popřípadě nabídnout prostor dalším trenérům. V případě zájmu nás kontaktuj.

Jak se k nám dostaneš?

Autem:

Navigovat

Neměj obavu, u nás ve dvoře vždy zaparkuješ.

MHD:

Zastávka Jugoslávská

Jezdí k nám tramvaj č. 3, 4 a 11 na zastávku Jugoslávská.