O gymu

Budujeme přátelskou atmosféru

Unikátnost našeho konceptu se ukrývá v maximálním soukromí a přátelské atmosféře. Máme specifický přístup k tréninku, adekvátní vybavení a díky automatizovanému systému otevírání dveří i rozšířenou otevírací dobu – každý den od 4.00 do 23.00.

Gym republic

Vybavení Gymu

Těšit se můžeš na kvalitní olympijské osy, trap a safety bar, silovou konstrukci s různými adaptéry, jednoruční činky (1–50 kg), benchpress, legpress, vikingpress, 10 m dlouhý koberec pro tlačení prowleru nebo nošení farmářských kufrů a mnoho dalšího. Příznivci kladek na dopumpování svalů ocení kladkovou věž s 5 stanovišti.

Co u nás naopak nenajdeš jsou klasické aerobní stroje typu běžecký pás nebo stacionární rotoped. U nás si zkrátka na pásu nezaběháš. Věříme, že svůj čas v gymu můžeš strávit daleko smysluplněji a pro obecnou kondici nebo pálení tuků využít některou z našich alternativ – veslovací trenažér, sáně (prowler), farmářské kufry, kettlebell, lano apod. Díky těmto cvikům si můžeš zacvičit silový HIIT trénink a klasické aerobní aktivity nechat třeba navenek.

Kontakt

Potřebuješ poradit?

Kontaktuj nás

Ať už jsi sportovec nebo běžný cvičenec, který se chce tréninkem zlepšit a ne zničit, jsi na správném místě. Rovněž jsme otevřeni případné spolupráci se sportovními týmy, popřípadě nabídnout prostor dalším trenérům. V případě zájmu nás kontaktuj.

Jak se k nám dostaneš?

Autem:

Navigovat

Neměj obavu, u nás ve dvoře vždy zaparkuješ.

MHD:

Zastávka Jugoslávská

Jezdí k nám tramvaj č. 3, 4 a 11 na zastávku Jugoslávská.